Trend Fayans Modelleri


Yıllar geçse de, banyolarımız yada mutfaklarımız için tercihlerimiz değişmiyor ve bu tercihlerimizi her zaman fayanslardan yana kullanıyoruz. Fayans modelleri yıllar içinde değişti, gelişti ve gönlümüzde yer kazandı. Bu yılın en güzel ve en trend fayans modelleri çeşitlerini incelemeye ne dersiniz? Gelin hep birlikte hem normal fayans modellerine hem de yer fayans modellerini hep birlikte inceleyelim.

Bu yılın en güzel fayans modellerinin başında desenli fayans modelleri gelmektedir. Desenli fayans modelleri hem duvar için rahatlıkla kullanılmakta, hem de yer de kendine yer bulabilmektedir. Desenli fayans modelleriyle yaşadığınız alanı daha büyüleyici hale kolaylıkla getirebilirsiniz. Gidin, görün ve deneyin, görür görmez aşık olacaksınız. Desenli fayans modellerini denedikten sonra banyonuz, mutfağınız yada yaşam alanlarınızın nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.

Desenli fayans modelleri arasında en çok sevilen ve alışılmışın dışına çıkan bir diğer fayans modeli ise incelediğinizde hepinizin aşık olacağına inandığım en güçlü modellerden birisi, altıgen fayans modelleri. Bu fayans modelini özellikle yer fayans modelleri arasında en güçlü model olarak görebilirsiniz. Altıgen fayans modeli, yer fayans modeli olarak kullanıldığında mekana hem derinlik kazandıracak, hem de yaşam alanlarınızı daha da farklılaştıracak. 2017 yılının en güzel ve en özel modellerinden bir tanesi.

Üç boyutlu modeller yaşamamızın her alanına girmeye ve insanlar arasından sıkça tercih edilmeye başlandı. Bu fayans modellerinde neden olmasın ki diyorsanız eğer merak etmeyin bu yıl üç boyutlu fayans modellerini, hem yer fayans modelleri arasında çeşit çeşit bulabilirsiniz. Üç boyutlu fayans modellerini yaşam alanlarınızda kullandıkça baş döndürücü tasarımlar yaratabilirsiniz. Trend fayans modellerinin yaşam alanlarına nasıl yakıştığına inanamayacaksınız.

Fayans modelleri de gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji sayesinde değişik maddeler içeren fayans modellerini de bulabilirsiniz. Artık sadece seramik fayans modelleri değil, ayrıca cam fayanslar, hatta metal fayanslar bu yılın modası arasında yerini buluyor.

Metal fayanslar sayesinde göz alıcı banyolar yada mutfaklarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Metal fayansları dilerseniz, dilediğiniz yaşam alanlarının küçük bir yerinde yada tam tersi tüm alanda rahatlıkla kullanabilir ve diğerlerinden ayrılan alanları kolaylıkla evinizde yaşatabilirsiniz.

altigen-fayanslar
banyo-dekorasyonu-fayans
bej-fayans
beyaz-fayans
cicek-desenli-fayans
desenli-fayans-modelleri
en-guzel-fayanslar
fayans-deseni
fayans-desenleri
fayans-modeli
fayans-modelleri
gri-fayans
gri-fayans-modelleri
kirmizi-fayans
mavi-fayans-modelleri
mutfak-fayans-modelleri
porselen-fayans-modelleri
seramik-banyolar
siyah-beyaz-resimli-fayans-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri