Ev Aksesuarları

En İyi Oda Aksesuarları

Oda aksesuarları seçimi en doğru yapılması gereken noktalardandır. Çok şahane bir eviniz, odanız olabilir. Ancak doğru ürünü seçmediğinizde en karanlık ve boğuk alan olma ihtimali vardır. Bu yüzden seçimlerinizi genellikle odayı genişletecek ve göz yormayacak şekilde yapmalısınız. Özellikle loş ortam oluşturacaksanız bile bunu tek bir ürünle yapmanız sizin için en iyisi olacaktır.

 

 

Çerçeveye ek olarak oda aksesuarı olarak biblo buhurdanlıklar da kullanabiliriniz. Kullanacağınız doğal bir yağ ile odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca buhurdanlığın ufak ama şık detayları ile odanın estetik görüntüsünü değiştirebilirsiniz. 

 

 

 

 

Aynalar Her Yerde

Aynalar bu iş için en kullanışlı araçlardır. Odayı hem geniş göstermekte hem de ferahlatmaktadır. Derinliği artıran bir detay olan ayanalarda boyutta çok önemlidir. Küçük boyutta aynalar duruş açısından çok estetiktir. Ancak odanıza fazla derinlik katmayacaktır. Boy aynaları veya mağaza aynaları aradığımız genişliği bize sağlayacaktır. Çerçeveli tasarım ayanalar tercih ettiğinizde bir taşla iki kuş vuracaksınız. Ekstradan dekorasyon ürünü almaya gerek duymadan çerveçeniz ile ortama şıklık katabiliriniz.

 

 

Ancak sade bir ayna sizin için kolaylık olacaktır. Dönem dönem yapacağınız değişiklere kolayca adapte olabilir aynanız. Oda aksesuarları içinde büyük olan parçaları sade seçmeniz sizin için avantaj olacaktır.

Bir diğer hayat kurtaran aksesuar fotoğraf çerçeveleridir. Anılarınızı görsellikle birleştirip ortaya çok şık şeyler çıkarabilirsiniz. Çoklu çerçeveler ile tablo görüntüsü oluşturabilirsiniz. Ya da masanızın vitrininizin üzerini süsleyebilirsiniz. Bu çerçevelerin değişik modelleri mevcuttur. Gümüş-gri detay fazlaysa evinizde metalik renklerde çerçeve alabilirsiniz. Kontrast oluşturmak da elinizde. Gümüş ahşap birlikteliği ilk etapta kulağa hoş gelmese de yan yana durduklarında çok şık durmaktadır. Özellikle bambudan yapılmış çerçeveler ile doğal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tekli çerçevelerde yine tecih edilen ürünlerdendir.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir