Ev Dekorasyon Fikirleri

40 Metre Karelik Küçük Bir Evin Beyaz İle Dekorasyonu

Sizlerle küçük ev dekorasyon örneklerini her paylaştığımızda söylediğimiz şey, küçük bir ev doğru dekorasyon yapılırsa mükemmel bir ev olabileceğidir.

Önemli olan nokta doğru renklerde, küçük fakat fonksiyonel eşyalar kullanmak. Evin içerisinde gereksiz tek bir parça bile bulundurmamak. Bunlar uygulandığı zaman küçük evler de büyük evler gibi kullanışlı bir hale gelecektir.

Sizlere fikir vermesi için sürekli küçük ev dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz. Bugün ki evimiz de 40 metre kare oturum alanına sahip. 1+1 daire dekorasyonuna uygun bir örnek. Evimizde bir açık mutfak, bir yatak odası, bir balkon ve bir banyo bulunuyor.

Evimizin temel rengi beyaz, tamamlayıcı rengi mavi ve tonları ve vurgulayıcı rengi ise turuncu. Birazdan resim galerimizi incelediğinizde renklerin ne kadar doğru yerlerde ve doğru oranlarda kullanıldığını göreceksiniz.

Evimiz küçük olduğu halde kullanılan beyaz renk sayesinde olduğundan çok daha fazla geniş görünüyor.

40 Metre Karelik Küçük Bir Evin Beyaz İle Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir