Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfak Asma Tavanı mutfak dekorasyonunu zenginleştirerek mutfağı daha estetik ve zengin bir görünüme kavuşturur. Mutfakta kullanabileceğimiz pek çok mutfak asma tavan modelleri vardır. Bunlar modellerine ve desenlerine göre fiyat farklılığı gösterirler.

Ayrıca asma tavanlar, aydınlatma, havalandırma ve spot gibi sistemlerin montajına zemin hazırlar ve bunların gizlenmesini ve ortama adapte edilmesini sağlar.

Mutfaklarınıza güzel bir görüntü vermek, farklı bir ambiyans yaratmak için asma tavan kullanabilirsiniz. Yalnız değinmeden geçemeyeceğim, özellikle tavan yüksekliği çok dar olan, yani yerden yüksekliği az olan mutfaklarda bu durumu yapmamanızı tavsiye ediyorum. Zira dar olan alana uygulanacak asma tavan, mutfağı olduğundan da daha kısa ve dar gösterecektir bilginiz olsun.

Mutfak asma tavan modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak Asma Tavan Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. ben elazığda yasıyorum bana ıkı tane akordion kapı lazım ölçüleri versem kargoyla gönderi yapıyormusunuz

  2. merhaba
    çocuk odasını akordiyon sistemi ile 2 ye ayırmak istiyorum.Konu hakkında desteğinizi rica ederim.Yeriniz nerede ve telefonunuzu yollarsanız sevinirim. 053743….. telden bana ulaşabilirsiniz.

  3. modellerinizden yalova akordiyon kapının 4 metrelisi olurmu telefonla size nasıl ulaşabilirim

  4. EVİMİN ODASINDA KEMER VAR BURAYA KATLANIR AKORDİYON KAPI İSTİYORUM ÖLÜÇÜLERİ ENİ : 370 CM – BOYU 200 CM MALZEMENİN DÜZ VE RENKLİ OLARAK CAMLI VE CAMSIZ OLARAK FİYATLARINI AYRI AYRI VE AYRICA MONTAŞ FİYATINIDA BELİRTEREK MAİL ADRESİME GÖNDERİRMİSİNİZ. BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir