Ev Aksesuarları

Koçtaş Yeni Sezon Şık Sarkıt Avizeler

Bir mekânda kullanılan eşya ve ev aksesuarları çeşitlerinin yanı sıra o mekânın ışıklandırması da mekana hayat verecektir. Doğru ve şık bir ışıklandırma yaşam alanının tüm havasını değiştirir. Koçtaş avize modelleri zengin çeşitliliği ile ışıklandırma sistemleri konusunda önemli ölçüde beklentinize yanıt verecektir.

Lucea Dakar Avize

Üçlü sistemden oluşan bu sarkıt model trend sarkıt avizeler arasında estetik hoşluğu ile oldukça dikkat çekicidir. Lucea Dakar avize modeli, klasik ya da modern farklı dekorasyonlarla uyum sağlayacak özel bir üründür.

Oktay Aydınlatma Ardas Avize

Ardas modelinin bu üçlü ve dörtlü tasarımları yine evinizdeki farklı dekorasyonlara eşlik edebilecek nitelikte. İp sargı kafes içindeki alev ampuller oldukça hoş bir görsel oluşturmuş durumda.

MODELSA Aslı 4 lü Avize

Bu ledli ve kumandalı model, bütün ihtişamı ile birlikte 35 cm çap ve yükseklik ile aslında oldukça kibar ve mütevazı bir görsel sunuyor. Jov taşlar ve buzlu camlar oldukça ilgi çekici Dörtlü sistemde 8 adet led ampül kullanılıyor. Teknoloji artısı olarak kumanda aleti de ekstra bir kolaylık durumunda. Yine aynı modelin sekizli sistemi de mevcut.

Fado Üçlü Avize

Minimalist yaklaşımın modern ve klasik tarzı bir arada kullandıran özgünlüğünü Oktay Aydınlatmanın Fado Avize modelinde görebiliyoruz. Sadeliğin bu denli şıklık üretebildiği ilginç örneklerden biridir.

LUCEA Beşli Aristo Avize

Koçtaş avize modelleri iarasında bulunan fener kafesli 80 cm yükseklik ve 60 cm genişlikle yine oldukça sade ve şık olan bu aydınlatma sistemi salonunuza özel bir hava katacaktır.

Tanis Antik Avize

Koçtaş sarkıt avize portföyüne yeni eklenen modellerin arasında yine klasik ama sade görünümüyle oldukça ilgi çeken bir başka model Tanis Antik Avizedir. Doğru bir kombinayonla çok hoş bir etki üretecektir.

Trio Orient Akrilik Taş Avize

Klaslik kelimesinin hakkını veren Orient Akrilik Taş Avize 150 cm yükseklik ve 42 cm çap ile salonunuza kibar bir zenginlik katacaktır.

Modelsa Oval Pasta 2’li Avize

Oval Pasta 2’li Avize, krem ve gri modelleri ile beğeniye sunulmuş durumda. Işık kaynağı gizlenip açık üst bölümden ışığın tavana yansıtılmasıyla göz yormayan bir aydınlatma üretiliyor.

Lucea Bare Eskitme Sarkıt

Bir başka klasik ama son derece kibar çizgilerden oluşmuş Bare Eskitme Sarkıt avize modeli,eskitme cam kullanılan  klasik fener görünümü ile gerçekten güzel bir görünüm üretiyor.

Lucea Duarda Avize

Mumsilüetli ampulleri, taşları ve çiçek bezemeleri ile Duarda Avize salonunuzda hemen dikkat çekecek özel bir görsel oluşturmuş. Doğru bir kombinasyonla üreteceği etki müthiş olacaktır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. tek çarem siz olun evim iki yıllık 2.el eşyalarla oturuyorum ankara karapürçrk 465sokak 51-15

  2. bizim mahallede bir ihtiyaç sahibi bir teyze var evi oturulmayacak durumda birde kalın bağırsak ameliyatı oldu durumu çok zor ilgilenen yetkililerden şimdiden ALLAH razı olsun 0539 680 11 95 ismail canbaz istanbul /fatih

  3. Yapılan işlerin baştansavma olduğu, doğru dürüst işçilik yapımadığı duyumu aldık. Bu konu ile ilgili garanti şartlarınız nedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir