Ev Aksesuarları

Aydınlık Ortam İçin İdeal Seçim Screen Store Perdeler

Screen store perde, geçirgenlik ve saydam bir görüntüsü olan perde çeşitleridir. Yaşam alanlarınızda dışarıyı görmek istediğinizde bu perdeleri tercih edebilirsiniz. Screen perdeler siz dışarıyı görürken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından da sizleri korumaktadır.Bu perdeler özel dayanıklılığı olan malzemelerle kaplanmaktadır. Sun screen stor perde modelleri ısı ve güneş ışıklarına karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Ofislerde rahat ve ferah bir çalışma ortamı oluşturmak isteyenler için ideal bir seçimdir.

 

 

Yaz aylarında ofislerinizin aydınlık ve ferah olmasını sağlarken güneş ışınlarının bilgisayarda çalışan personelleri rahatsız etmesini engeller. Ofislerinizde maksimum güneş ışığından faydalanmak ve çalışma verimini düşürmeden bilgisayarda çalışabilmek istiyorsanız screen stor perde çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Screen Store Perde Özellikleri

Screen store perde hem ofislerde hem de evlerde modern ve şık dekorasyonlar için tercih edilmektedir. Screen store perde özellikleri şöyle sıralanabilir;

·         Bu perdeler dışarıdan güneş ışınlarının rahatsız edici bir şekilde içeri girmesini engeller.

·         Yaşam alanlarının sürekli aydınlık olmasını ve güneş ışığından maksimum oranda yararlanmasını sağlar.

·         Isıya karşı da dayanıklıdır. Yani yaz aylarında camlardan vuran güneş ortam ısısını arttırmaz. Oda sıcaklığının dengesini korumaya yardımcı olur.

·         Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca güneş ışınlarına maruz kalsa da solma yapmaz.

·         Yaşam alanına bulunan cihazların, mobilyaların ve tekstil ürünlerinin de güneş ışığından etkilenerek solmasına engel olur.

·         Alev almayacak özellikte tasarlanmıştır. Screen store perde yangına karşı dayanıklıdır.

·         Güneş ışığından faydalanabileceğiniz yapısının yanında enerji tasarrufu da sağlar.

·         Zararlı güneş ışınlarından korumak için güneş ışığı kırıcı kumaşlardan tasarlanır.

·         Avrupa Birliği sağlık ve çevre kurallarına uygun tasarıma sahiptir.

·         Şık ve dekoratif bir modeldir.

·         Dışarıyı görme olanağı tanırken aydıktan faydalanmanızı sağlar.

Screen Store Perde Fiyatları

Screen store perde fiyatları siparişinize özel olarak belirlenecektir. Kullanacağınız alandaki cam ölçüleri kullanılacak kumaş miktarını belirler. Bu yüzden screen store perde için ölçüm yapıldıktan sonra fiyat teklifi oluşturulabilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı perde arayışınız varsa Perde Siparisi screen stor perde modelleri içinde yer alan ürünlere göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Ofislerde ve bürolarda verimli bir çalışma ortamı oluşturmak adına işlevsel, modern, dayanıklı ve çok yönlü bir perde arıyorsanız screen store perde çeşitleri uygun fiyatlı seçeneklerdir. Kaliteli ve şık screen store perdeler için www.perdesiparisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir