Yatak Odası Dekorasyonu

En Şık Yatak Başlığı Modelleri

Yatak odasını gösteren ürünlerden biri de yatak başlığıdır. En az perde, halı kadar önemli olan yatak başlıkları ne kadar doğru seçilirse o kadar kurtarıcı bir üründür. Yatak başlık modelleri bu noktada çok araştırılmaktadır. Özellikle başlığı değiştirilen yataklar tercih edilmektedir. Zamansız parçalar da kullanılabilir ancak bunu istemeyen kişiler için başlığı değiştirilen yataklar gayet caziptir.

 

 

Uyumadan önce günü değerlendiren herkes hem sırtını hem başını yatak başlığına dayamaktadır. Sırtım ağrımasın diyorsanız yumuşak dizayn edilen başlıkları tercih edebilirsiniz. Özellikle krem, kırık beyaz üretilen bu ürün talebe göre farklı renklerde de üretilmiştir.

 

 


 

 

Özellikle farklı renk duvar boyaları hayatımıza girdiğinen beri, yatak başlıklarında mint yeşilleri, mavi tonları aranmaktadır. Klasik olandan vazgeçmem ancak farklı renkler de olsun diyorsanız pembe tonlarının açık olanları tam a sizlere göre. Temizliği de gayet kolay olan bu sınıf rahatlığı ile de ön planda. Yatak başlık modelleri değişen dekorasyon seçeneklerine uyum sağlama konusunda iyi bir konumdadır. Hazır bulamadığınızda siparişle üretim de gerçekleşmektedir.

 

Ferahlığın Adresi Ahşap Modeller

Klasik modeller yerine daha farklı modeller de seçebilirsiniz. Bambu ağaçlarından ya da ahşap ürünlerin kullanıldığı yatak başlıkları şu dönemde çok göz önündedir. Minimal bir dizayn evinizde hakimse bu model hem sadeliğiyle hem dokusuyla sizlerin aradığı bir üründür. 

Renk seçeneği bu ürünlerde mevcut değildir. Boyatma gibi bir düşünceniz de olmamalıdır çünkü bu ürünler kimyasallara dayanıklı değildir. Ayrıca ahşap ürünlerin bir dokusu olduğunda boyama işleminden sonra o doku kaybolacaktır. Evinizde taze, ferah bir görünüm istiyorsanız ahşabı bitkilerinizle dekore edebilirsiniz.

 

Ve tabiki kendi rengiyle kullanmalısınız. Tüm bunlara ek olarak eskitme tarzı yatak başlık modelleri mevcuttur. El işçiliği ile daha estetik bir şekilde evinizde yer alabilir.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir