Ev Tekstili

Mor Tül Perde Modelleri

Kadında makyaj neyse evde de perde odur diyoruz ve bize katılacak olan hanım sayısının az olmayacağını düşünüyoruz. Evin dekorasyonun temeli olan perdelerin modelleri ve renkleri de çok önemlidir.

Biz bu yazımızda mor tül perdeler ile hangi mobilyalar kullanılır, bu perde ile uyum sağlayabilecek halılar ve diğer objeler neler olabilir aktarmaya çalışacağız.

Her şeyden önce hepimiz iyi biliyoruz ki mor enerji dolu ve canlı bir renktir. Bu renk ile en iyi gidecek renkler ise şöyledir. Beyaz bir mobilyanın içerisine mor perde harika olur. Aynı dekorasyonun içerisine kırmızı siyah objeler konulabilir

Mor perde denilince farklı modellerde düşünülebilir. Mesela zebra perde modelleri hem modern hem de şık seçeneklerdir. Ya da japon tarzı perdeler aklınıza ne gelirse, her tarz ile oldukça mükemmel bir uyum sergileyecektir.

Ev dekorasynunuzda mor bir perde tercih edecekseniz önemli olan tek nokta renk uyumudur. Mor rengin uyumlu olduğu renklerle kombinasyon sağladığınızda her tarz dekorasyon içerisine mükemmel bir görsellik sağlayacaktır.

 Mor Tül Perde Modelleri Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir