Genel Dekorasyon

Filli Boya Dış Cephe Renk Seçenekleri Kartelası

Bir evin iç cephesi kadar dış cephesi de önemlidir. İç cephesinden önce dış cephesinin yaptırılması gerekir. Bunun nedeni bir insan evin iç cephesine milyonlarca para harcar ama dış cephesinin sıvası, boyası umurlarında değildir.

Evin dış cephesi sağlam değilse iç dekorasyona harcanan onlarca para boşa gider. Öyle ki evin içine alçı, boya, kartonpiyer yapıldı. Şiddetli bir yağmurda evin dış cephesindeki çatlaklardan içeri sızan su bir hafta içinde kartonpiyerlerin şişmesine sebep olur yani yapılan onca masraf boşa gider. Bunanda anlaşılacağı gibi boya tadilatı yapacaklar önce filli boya silikonlu dış cephe astarı ve üstüne silikonlu dış cephe boyası yapılmalıdır.

Evinizin dış cephesini yaptırmak istiyorsanız Filli boya renk seçenekleri ile yanınızda. Evinizin dış cephesi için en doğru ve güvenilir adreslerden biri de kesinlikle Filli boya

Sizler için Filli Boya dış cephe renk katalogu ve Filli Boya ile boyanmış evlerin görsellerini resim galerimizde bir araya getirdik.

 

 Filli Boya Dış Cephe Renk Seçenekleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir