Yatak Odası Dekorasyonu

Gece Geç Saatlere Kadar Çalışanlar İçin 30 Farklı Yatak Odası Aydınlatma Fikirleri

Geceleri geç saatlere kadar çalışanlar için aydınlatma fikirlerini araştırdığımız bu yazımızı okuyup en kullanışlı yatak odası aydınlatma modellerini inceleyebilirsiniz. Peki bu aydınlatmaların özellikleri nelerdir kısaca bahsedelim gece çalışmayı alışkanlık haline getirenlerin tercih etmesi gereken az elektirik harcayan göz sağlığınız için tercih etmeniz gereken aydınlatmalardır. Özellikle sarı ışıklı aydınlatmalar tercih edilmektedir. Yurtlarda, yatakhanelerde gece lambası olarak da kullanabileceğiniz yatak odası aydınlatmalarını gelin birlikte inceleyelim.

Yatak Odası Dekorasyonunda Tasarım Aydınlatma Modelleri

Rahatlatıcı, eğlenceli ve çocukluk gecenizdeki gece ışığı kadar büyüleyici olan gece lambası yumuşak, sıcak bir parıltı yayar ve uzaktan kumanda ile kullanılarak rahatlık sunar. Ampulleri renkli ampullerle de değiştirebilirsiniz. Spor yatak odası dekorasyonlarında rahatça tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Göz kamaştırıcı ve farklı bir model olarak yılan ayaklıklı gece lambası modelidir. Yatak odası dekorasyonlarında vazgeçilmez bir parça olacağına eminiz.

Gül kuvars yatak odası lambası modelidir. Size kendinizi iyi hissetirecek doğal taş desenli lamba farklı tasarımı ile şimdiden en beğenilen gece lambası modeli oldu bile.

Yatak Odası Dekorasyonları İçin İşlevsel Aydınlatma Modelleri

Yeşil ışık yansımaları ile göz yormayan ve çevrenizdekileri de rahatsız etmeyen gece lambası modelidir. Çok parlak olmayan ve metal yeşil dış tasarımı ile tüm odalarınızda rahatça kullanabileceğiniz bir modeldir. Yatak odası dekorasyonunda loş ortam arayanlar için harika bir seçimdir.

Sağlıklı uyku düzeni arayanların yatak odası dekorasyonunda tercih etmeleri gereken gece aydınlatması modelidir. Kendiliğinden kararan tasarımı ile siz uykuya daldığınızda çoktan kapanmış olacaktır.

Hem yatak odası hem de çalışma odası dekorasyonunuzda rahatça kullanabileceğiniz aydınlatma modelidir. Kalemlik olan alt kısmı ile çok işlevli kullanım sağlar. Ayarlanbilir üst kısmı ile ister uzatabilir isterseniz de kısaltabilirsiniz.

Beyaz ve mavi renklerinin kullanıldığı tasarım yatak odası gece lambası modelidir. Tarz sahibi olmayı sevenlerin her renk ile kombin yapabileceği gece lambası modelidir. Yatak odası dekorasyonunda kullanımı oldukça rahattır. Geniş üst şapkası ile ışığı yaymada rahatlık sunacak bir modeldir.

Duvara monteleyebileceğiniz yatak odası aydınlatma modelidir. Zarif tasarımı ile beğenilecek biir modeldir. Yerden tasarruf etmek isteyenlere özel altın renkli lamba modelidir.

Diğer Yatak Odası Aydınlatma Fikirlerini de İnceleyebilirsiniz

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir