Genel Dekorasyon

Oda Oda Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modern mimari ile evlerde kullanılan pencere modelleri değişime uğradı. Eski yıllarda ev mimarisinde yarım pencereler kullanılırken son 10 yıldır yere kadar uzanan pencere modelleri ev tasarımlarında ön planda olmaya başlamıştır. Evinizin önü açık ve ferahsa kruvaze perde kullanabilir, içiçe ve yakın binalı ev modeline sahipseniz stor perde kullanabilirsiniz. Oda oda perde seçimi size sağlayacağı kullanım kolaylığı açısından çok önemlidir.

Ev Dekorasyonunda Oda Oda Perde Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük Camlı Ev Dekorasyon Perde Modelleri

Ev Dekorasyonunda yemek odası için perde seçerken kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz. Büyük camlı oda modelleri için en ideal perde modeli.

Stor perde gün ışığının içeri girmesini engellemek için kullanılan en iyi üründür. Sade stor perde modeline iki taraflı kanatlarla şıklık katılmış.

Yatak Odası Ev Dekorasyon Perde Modelleri

Perde seçiminde kullanacağınız oda boyutu kadar hangi oda için kullanılacağı da çok önemlidir. Yatak odası için tasarlanmış tek kanatlı odanıza ferahlık katacak perde modeli.

Yatak odası dekorasyonu için tasarlanmış klasik oda perde tasarımı kullanışlılığıya ön plana çıkmıştır.

Çocuk ve Genç Odası Perde Modelleri

Çocuk ve genç oda modelleri için hazırlanan perdeler genellikle renkli ve desenlidir. Tek renk kumaşa fırfırlarla hareket katılmış olan şık oda perde modeli.

Ev dekorasyonunuza hava katacak çocukların çok ilgisini çekecek hem figürlü stor perde hemde pembe tonlar kullanılarak tasarlanmış yan kanatlar ile severek kullanacağınız oda perde modeli.

Şık Tasarımlı Yarım Kruvaze Mutfak Perde Modelleri

Mutfaklarınıza yeni bir nefes katacak yarım kruvaze perde modelinin alt kısmına stor perde uygulanmış şık görünümlü ev dekorasyon ürünü perde modeli.

Sadelikten yana olanların tercihi hem oda perdesi hemde mutfak perde modeli olarak kullanabileceğiniz zarif perde modeli.

Farklı Oda Modellerinde Kullanabileceğiniz Diğer Perde Modellerini İncelemeye Ne Dersiniz?

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir