Genel Dekorasyon

Filli Boya İç Cephe Renkleri 2023 (Çok Tercih Edilenler)

Modası geçen, yıpranan duvar renklerini yenilemek isteyen okurlarımız için araştırmaya devam ediyoruz. Eğer şu sıralar duvar renklerinizi değiştirmeyi düşlüyorsanız doğru yerdesiniz. Zira dekorcenneti.com olarak filli boya iç cephe renkleri 2023 trend renkler ve son moda duvar renklerini beğenilerinize sunuyoruz.

1988 yılından itibaren hizmet verdiği bilinen filli boya ülkemizde en çok bilinen boya markasıdır. Sahip olduğu çeşitli renk seçenekleri ile birlikte evin her köşesine ayrı bir hava katmaktadır.

2023 FİLLİ BOYA RENK PALETİ

Filli boya sevdiklerimizle geçirdiğimiz her değerli anın eşsiz duygularını 2023 renk paletiyle evimize yansıtıyor. Ayrıca zamansız renklerle evimizin her odasını mutluluk ve enerji veren alanlara dönüştürüyor.

Her ana enerji katacak Kıvılcım 230 un sıcacık turuncusu…
Ruhu dinlendirecek, sakin ve dingin bej tonlarından Bej 35,
Mekana sofistike hava katan, zarif kırmızılardan Koral 95,
Okyanusların ve gökyüzünün derin maviliğini hissettiren Kozmik 155,
Doğanın arındırıcı dokunuşunu evinize taşıyan pastel yeşil tonlu Kaktüs 20,
Ve tüm bu duyguları mükemmel dengeyle buluşturan Andezit 25 grisi.

FİLLİ BOYA TREND RENKLER

Filli boya bugüne kadar kalitesinden asla ödün vermeyen bir boya markasıdır. İç cephelerinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu değişime en uygun boyayı filli boya iç cephe renk kartelasından seçebilirsiniz.

İç cephe duvar rengi konusunda kaliteye imzasını atan ve karşımıza gerçekten çok özel alternatifler çıkaran filli boya, sektörünün dev firmasıdır.

Kaktüs 20 Rengi

FİLLİ BOYA TREND RENKLER

Kozmik 155 Rengi

FİLLİ BOYA TREND RENKLER

Bej 35 ve Koral 95 Rengi

FİLLİ BOYA TREND RENKLER

Kıvılcım 230 Rengi

FİLLİ BOYA TREND RENKLER

Andezit 25 Rengi

Birbirinden özel, etkileyici boya alternatiflerinin bulunduğu filli boya iç cephe renk kartelasında sıra dışı seçenekler bulunmaktadır. Bundan dolayı iç cephe dekorasyonu için emin adımlar atabilmenizi sağlar.

Filli boya özellikle teknolojiyi takip eder. Böylece sağlığa duyarlı Momento Life ürünleri, iç mekan hava kalitesine olumlu etki sağlar. Sizin ve sevdikleriniz için rahat nefes alınabilen yaşam alanları sunar.

Sizler için Filli boya 2023 duvar renklerine göz attık. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi burada gördükleriniz dışında daha birçok renk seçeneğine sahip. Filli boya renk kataloğu ile renklerin hayatınız üzerindeki etkilerini pozitife çevirebilirsiniz. Daha fazla dekorasyon fikirleri için Genel Dekorasyon kategorisini inceleyebilirsiniz.

Büşra BİNGÖL

Konut ve ticari alan iç mekan tasarımı ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. İlham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Yaşam alanınızın her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de yaşam alanınızı, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir