Zıtlıklar Kullanılarak Dekore Edilen Muhteşem Ev Dekorasyonu

Sizlere en güzel örnekleri sunmak ve en doğru şekilde dekore edilmiş evleri bulmak için çok fazla evi inceliyoruz. Bunların arasında çok göz alıca daireler gördük ve sizlerle paylaştık.Bu daireler çok para harcanmış lüks daireler değildi. En büyük özellikleri lüks parçalar az ve mükemmel bir stilin kullanılmış olmasaydı. Bugün paylaşacağımız dairemiz de göz alıcı dairelerden biri.

Bu dairemiz Rusya’da bulunuyor. Hızlıca göz atıldığında çok zarif bir daire görseli oluşturuyor. Kendine hayran bırakan çok detay var.

Bu projenin iç mimarı renk seçimini renk paletinin, nötr olarak adlandırılan renklerinden tercih etmiş. Yoğun olarak siyah ve beyaz kullanılsa da diğer renklerle çok güzel dengelendiği için siyah beyaz bir dekorasyon diyemiyoruz.

Dairemizin bu kadar zarif oluşu tek başına renklerle alakalı değil, kullanılan kumaşların dokusu, mobilyaların stilleri gibi etkenlerin birleşiminden meydana geliyor. Ayrıca bu evimizin güç aldığı nokta klasik ile modern gibi zıtlıkları bir arada bulundurması.

Bu evimizde ilginç olarak bulduğumuz, siyah, beyaz ve nötr renkler soğuk renkler olmasına rağmen bu evimiz sıcak, davetkar ve huzurlu bir ortam hissi oluşturuyor. Bu hissi vermesinin en büyük nedeni ise dengeli ve doğru yerlerde kahverenginin kullanılmış olması oluyor.

Evimiz de sadece ikinci yatak odası diğerlerinden ayrılmış ve yeşil ve sarı gibi sıcak renkler kullanılmış. Bu da bu alanın daha dinamik olmasını sağlamış.

Bu Muhteşem Evin Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Ünlü Mimar Candice Olson' un Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde candice olson, candice olson ev dekorasyon örnekleri ve en güzel ev dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

You might also like

Pop Art Tarzıyla Dekore Edilen Modern Ev
Bir anda hayatımıza giren Pop Art stili, dekorasyonda mobilyalarda, halılarda, perdelerde ve ev tekstilinde...

Kırmızı ve Beyaz Kullanılarak Dekore Edilen Salon Örnekleri
Kırmızı ile beyaz, dekorasyonda bir birine en çok yakışan ikililerden biridir. Bir birlerine yakışmasının...

Nötr Renk Paletiyle Dekore Edilen Şık Ev Dekorasyon
Bugün sizlerle çok alışık olmadığımız soğuk renklerle dekore edilen şık ev dekorasyon örneği...

Banyo Dekorasyonunda Çerçeve Kullanımı
Banyo dekorasyonunun, ev dekorasyonu içinde ne kadar önemli önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz....

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.