Banyo Dekorasyonu Örnekleri


Bu yazımızda birbirinden şık ve kullanışlı banyo dekorasyonu örnekleri sizler için hazırlandı.Ahşap malzemelerden yapılan modeller, günümüzün banyo modellerine daha nostaljik bir hava kazandırmak isteyenlere göre.Osmanlı’nın banyo kültürüne ne kadar önem verdiği bilinen bir gerçektir. Kullandıkları banyo ürünleri de banyoya oldukça zarif bir hava kazandırıyor. Bu model evinde Osmanlı esintileriyle bezenmiş bir banyo arayanlar için birebir.

Banyo dekorasyon resimleri ile aklınızdaki hayallerin gerçeğini sizlere yansıtıyoruz.Kimileri banyolarında modern bir hava estirmek ister. Beyazın ve mavinin kaynaştığı bu modeller banyonuzu oldukça ferah ve modern gösterecektir.Hem modern hem klas tarzda banyo arayanlara uygun modeli banyonuza uygulayarak canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kalabalık süsler ile adeta bir uyum yakalayan bu banyodan uzun bir süre çıkmak istemeyeceksiniz.

Banyosunun daha romantik olmasını isteyenlerin kalbini kaptıracağı modeller ise, huzurlu havası sayesinde günlük streslerden bir nebze olsun uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.Banyosunda sade bir şıklık arayanlar için yapılmış bu modeller az ama öz malzemeyle kullanım kolaylığı sağlıyor.Çoklu kullanım imkânı sunan bu model de oldukça şık görünüyor.Grinin en asil tonlarının kırmızıyla buluştuğu modellerle ise banyonuzda uygulayarak daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.Çeşitli çiçeklerle süsleyerek daha sıcak bir hava katabileceğiniz banyo dekorasyonu da oldukça kullanışlı görünüyor.

2016-modern-banyo-fayans-dekorasyonlari
ahsap-ve-siyah-banyo-ornegi
banyo-dekorasyonu-ve-lavobo-ornekleri
banyo-kuvet-dus-ornekleri
banyo-seramik-ornekleri
beyaz-Banyo-ornekleri
damali-fayans-banyo-ornekleri
lavobo-banyo-ornekleri
luks-banyo-ornekleri
modern-banyo-kuvet-ornekleri
modern-banyo-ornekleri
osmanli-banyo-ornekleri
osmanli-stili-banyo-ornekleri
seramik-ve-banyo-ornekleri
siyah-beyaz-banyo-ornekleri
tas-banyo-ornekleri
uc-renkli-banyo-ornekleri
vintage-banyo-dekorasyon-ornekleri
yeni-banyo-kuvet-ornekleri
yeni-banyo-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri