Ev Tekstili

Step Halı Modelleri

Step Halı, 1919 yılından bu yana  kaliteli halı üreten Şengör Halı bünyesinde, uluslararası bir marka oluşturmak amacıyla 1998 yınlında piyasaya sunuldu.

Her ülkede, her şehirde her daim ilgi gören dekorasyon elemanı halılar Step markasıyla beraber farklı boyutlara taşındı. Step halının yüksek kalitesi için iplikleri de kendi bünyesinde üreten firma çok gelişmiş teknolojiler kullanmaktadır.

Zengin ürün yelpazesi bulununan Step Halı modellerinden sizlerce için bir araya getirdiğimiz modellerini resim galerimizde bulabilirsiniz. Aradığınız halı belki bu markadadır.

 

 

Step Halı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir