Ev Dekorasyon Fikirleri

Şirin Renkli Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneği oldukça renkli bir daireye ait. Evimizin dekorasyonunda canlı ve parlak renklerden oldukça faydalanılmış.

Ev dekorasyonunda temel renk olarak beyaz ve gri renk tercih edilirken, tamamlayıcı renk olarak gökkuşağının bütün renklerine yer verilmiş. Çok da güzel cıvıl cıvıl bir ev haline gelmiş.

Evimiz aslında küçük bir daire, fakat renklerin doğru kullanılması ile evimiz hem oldukça ferah görünmüş hem de küçük olduğu belli dahi olmuyor.

Evimizde bir yatak odası, bir oturma odası, bir çocuk odası, banyo ve mutfak bulunuyor. Fakat evin bodrum katına ayrıca çok renkli ve gösterişli bir oyun alanı dekore edilmiş ve evin en çok dikkat çeken alanı burası olmuş diyebiliriz. Oyun alanına inilen merdivenler tek tek farklı renklere boyanmış ve merdiven boşluğuna ağ şeklinde ip gerilerek olası kazalar önlenmiş ve farklı bir görsel etki oluşturulmuş.

Bu ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şirin Renkli Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir