Salon Dekorasyonu

Özel Tasarım Koltuk Modelleri

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız koltuk modelleri, rahat, fonksiyonel ve bir o kadar da farklı modeller. Kolay kolay piyasada bulamayacağınız özel tasarım ürünler.

Bu ürünlerden kimisi geri dönüşümle elde edilmiş, kimisi uzun çalışmalar sonucunda tasarlanmış. Fakat hepsinin ortak noktası çok farklı olmaları.

”Bulutların üzerinde uçmak” deyimi çok mutlu olmak anlamında kullanır. Peki bulutların üzerinde oturmak ??? Galiba oda çok rahat olamayı anlatacaktır. Özel tasarım bu koltuk modelimizi manyetik alan teknolojisiyle havada durmakta. Bu koltuk galerimizde ki koltuklardan bir tanesi sadece.

Hepsi bir birinden güzel olan koltuk tasarımlarını incelemek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Özel Tasarım Koltuk Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir