Diğer

Örme Puf Modelleri

Kışın yaklaşmasıyla beraber evler de kışa hazırlanmaya başlandı. Kış dekorasyonu denilince herkesin aklına yünlü battaniyeler, örgü yastıklar ve şimdilerin modası örgü puf modelleri gelmektedir.

Yapılışı, örgü işlerinden az çok anlayan kişiler için oldukça kolay bu pufları şimdiden örerek kışın evinizi renklendirebilir ve sıcacık ortamlar oluşturabilirsiniz.

Örgüden anlamayan ise piyasada az bir şey araştırma ile kolaylıkla bulabilirler. Ama unutmamalıdır ki, dışarıdan alacağınız örgü puf kendi öreceğinizden çok daha fazlaya mal olacaktır. Bu konuda eşiniz dostunuzdan yardım isteyerek de bir çözüme varabilirsiniz.

Sizlere fikir vermesi için bir birinden şık örgü puf modellerini bir araya getirdik. Siz de örme puflrı beğeniyorsanız aşağıda resim galerimizde beğendiğiniz modeli örmek için hemen yünlerinizi hazırlamalısınız.

 

Örme Puf Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir