Ev Aksesuarları

Kapı Önü Paspas Modelleri

Her zaman söylediğimiz bir şey var evinize gelen misafirler ev dekorasyonunuz hakkında ilk izlenimi dış kapıdan başlayarak yaparlar. O zaman ev dekorasyonu yaparken daha dış kapıdan başlayarak genel dekorasyona uygun aksesuarlar tercih etmemiz gerekiyor.

Derli toplu ve temiz bir ev dekorasyon izlenimi vermek için kapı önünde ayakkabı, terlik gibi hiç bir kişisel eşyamımızı bırakmamız gerekiyor. İlerleyen günlerde kapı önü dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşacağız ama şimdi de özellikle bu terlik konusuna değinmek istedik. Eğer içeride ayakkabılarınızı koyacak bir alanınız yok ise kapınızın yanına muhakkak bir ayakkalık konumlandırmalı ve ayakkabıları orada tutmaya özen göstermelisiniz.

Kapı önünün olmazsa olmaz aksesuarları kapı paspaslarıdır. Onlarıda seçerken ev dekorasyonunuzla uyumlu olmasına ve temizliği kolay olan ve dayanıklı ürünlerden tercih etmeye dikkat etmelisiniz.

Biz sizler için bir birinden şık paspas modellerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

Kapı Önü Paspas Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir