Ev Dekorasyon Fikirleri

Geniş, Modern Dekorasyonlu Ev Örneği

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneğinde minimalist dekorasyon benimsenmiş. Genel dekorasyon rengi olarak beyaz ve tonları tercih edilmiş ve pastel renklerle hareket kazandırılmış.

Evimizde geniş bir salon bulunmakta ve salon da oturma bölümü, yemek bölümü ve şömine bölümü bir birinden duvarlar aracılığıyla ayrılıyor. Ev genelinde tabandan tavana pencereler kullanılarak ev oldukça ferah bir görüntüye kavuşturulmuş.

Evin bütün alanlarında nötr renkler kullanılmış ve canlı bitkilerle evin ortamı ısıtılmış. Evin üst katında büyük ve gösterişli bir teras bulunmakta. Terasta da çok güzel canlı bitkiler bulunmakta. Hatta banyo da dahi canlı bitkilere yer verilmiş.

Ev dekorasyon örneğini ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Geniş, Modern Dekorasyonlu Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir