Salon Dekorasyonu

Doğtaş Mobilya Salon Takımları

Mobilya denilince Türkiye’ de ilk akla gelen isimlerden olan Doğtaş Mobilya, 1972 de ilk fabrikasını açarak mobilya üretim sektörüne girdi. Doğtaş Mobilya Ünlü İtalyan tasarımcı Federico Delrosso ‘un tasarımlarını da konseptine dahil etmektedir.

Doğtaş Mobilya‘nın ürünlerini incelediğimizde büyük çoğunluğunu modern mobilyalar oluşturmaktadır. Doğtaş Mobilya’ yı tanımlayacak en iyi kelimeler, çağdaş çizgiler, kalite ve özgünlük kelimeleridir.

Dekor Cenneti olarak bu yazımızda sizlerle Doğtaş salon takımı modellerini paylaşmak istedik. Hepsi bir birinden güzel olan bu modeller ile modern ve mükemmel bir salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Resim galerimizi inceleyerek, mağazaya gitmeden önce, en yeni Doğtaş modellerini görebilirsiniz.

 

 Doğtaş Mobilya Salon Takımları Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir