Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

58+ Farklı Bebek Odaları

Bebeğin doğumuna aylar varken başlar onun için hazırlıklar. Her anne baba bebeği için herşeyin en iyisini ister ve imkanları doğrultusunda çabalar.

 

Büyüklerimiz bebek 6 aylık olmadan alışeriş yapılmaz dese de biz dayanamaz ve başlarız ufaktan almaya.

 

Bebek alış verişinde en önemli nokta kesinlikle bebek odası seçimidir.Bebeğiniz neredeyse günün 20 saatini yatağında geçirdiğine göre orada rahat etmesi gerektiğini düşünür ve yatağın rahatlığına bakarız. Bebek takımın diğer öğelerinin de kendimiz için fonksiyonelse ve bir de gözümüze hitap ediyorsa o takım bize uygundur ve alırız.

 

Bu noktada dekorcenneti.com ailesi olarak sizleri uyarmadan geçemeyeceğiz. Bebeklerinize yatak ve oda takımları seçerken aramanız gereken ilk özellik sağlıklı malzeme kullanılmış mı?, yatakta kullanılan boya bebeğinizin sağlığında olumsuz bir etki yaratırmı? satıcıdan bu soruların cevabını öğreniniz.

 

Daha sonra ki yazılarımızda bebek yatağı nasıl seçilir ?  konusuna değinerek sizlere daha fazla yardımcı olacak, daha ayrıntılı bir anlatım yapacağız.

 

Şimdi sizi daha fazla meraklandırmadan bir birinden farklı beşik ve şık bebek odası takımlarını beğenize sunuyoruz.

 

 

Farklı Bebek Odası Modelleri Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir