Oturma Odası Dekorasyonu

Enza Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Enza Home, Türkiye’nin önde gelen yatak üreticilerinden Yataş A.Ş. ‘nin mobilya markasıdır.

1993 yılında başlayan yataklı koltuk ve koltuk takımları üretimi bugünlere kadar hızlıca gelişerek gelmiştir. Enza Mobilya ürün gamında yatak odaları, koltuk takımları, oturma grupları, köşe takımları, yatak odası ve yemek odası kısacası bir evin ihtiyacı olan bütün mobilyalar bulunmakta.

Biz bugün sizlerle Enza Mobilya koltuk takımları ve fiyatlarını paylaşacağız.

Lisa koltuk takımı bizim gözdemiz olan bir ürün. Özellikle avangard mobilya sevenler için mükemmel bir tercih. Bu takım bir üçlü, bir ikili ve bir tekli koltuklardan oluşmakta fakat beraberinde orta ve yan sehpayı da alabilirsiniz. Dilerseniz tekli koltuk eklemesi de yapabilirsiniz.

Enza Mobilya koltuk modellerini ve fiyatlarını görmek için resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Enza Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir