Ev Tekstili

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Yaz mevsimi ile birlikte, düğün sezonuna yavaş yavaş giriyoruz. Bu zamanlar bütün gelin adaylarının son sürat çeyiz hazırlıkları ile ilgilendikleri yoğun bir dönemdir. Artık büyük parçalar çoğunlukla tamamlanmış, ayrıntı olarak adlandırabileceğimiz, küçük eşyalar alınmak için beklemektedir.

Çeyizlerin içinde o kadar çok detay vardır ki, alınacaklar bitti derken hemen akla yeni bir eksik gelir. Sıfır eksikle evine giden gelin çok azdır her halde. Mesela ben düğüne son 1 ay kala her gün çarşıya çıktım ve her gün eve dönerken bu sefer bitti dedim ve eve gelice yeni bir eksik geldi aklıma. 1 ayın her günü böyle geçti ve düğün olup evime geldiğimde çay süzgecim eksikti 🙂 Anlayacağınız muhakkak eksiklikler kalıyor. Önemli parçalar unutulmadığı sürece, ufak tefek eksiklikler düğünden sonra da tamamlanabilir. Canınızı çok sıkmayın.

Bugün sizler için çeyizlik diye tabir ettiğimiz yatak örtüsü modellerini bir araya getirdik. Genelde çeyizlik yatak örtüleri, krem ya da beyaz tonları olsa da biz sizler için farklı renklerdeki modelleri de yayınlamak istedik. Bir birinden şık bu modelleri incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir