Oturma Odası Dekorasyonu

Modern Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı modellerinin daha önce ayrıntılı olarak artı ve eksi yönlerini sizlerle paylaşmıştık. Bugün de kısaca artı ve eksi yönlerine değinmeden geçmek istemedik. Köşe takımları özellikle oturma odası gibi rahat olması gereken alanlar için ideal modellerdir. Daha samimi ortamlar oluşturur, diğer koltuk takımlarına göre daha az yer kaplar, toplu halde durduğu için odanın temizliği çok kolaydır. Eksi yönleri ise; normal koltuk takımlarından çok daha az kişiliktir ya da çok kişinin oturması için rahatsız bir oturum sağlar diyebiliriz. Eğer kiraı iseniz koltuğunuza göre ev aramak zorunda kalabilirsiniz, tabi ki bu da büyük köşe takımı modeline sahip iseniz geçerli.

 

Daha kolay kullanım sağlamak için yönleri değişebilen ya da lego denilen normal koltuk takıma dönüştürülebilen , oturma alanı artırılıp, azaltılan bilen modeller tercih edilerek daha kullanışlı bir model tercih edilebilir. Kendim de evimde bir köşe takımı kullnan birisi olarak ( ki benim koltukların kullanıştan ziyade görsellik içeren bir ürün olmasına rağmen) köşe takımı modellerini gerçekten tavsiye ediyorum.

 

Sizler için seçtiğimiz bir birinden şık köşe takımı modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern Köşe Takımı Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir