Genel Dekorasyon

Havuzlu Bahçe Dekorasyonu

Yazın gelmesiyle beraber, havuzlar yine önem sıralamasında ön sıralara çıktılar. İster yüzme havuzu olsun ister süs havuzu, her ikisi bahçelerimizde mükemmel bir görsellik sağlıyorlar. Suyun sakinleştirici mavisi ile yeşil ve diğer çiçeklerin rengi birleştiğinde karşı konulamaz bir atmosfer ortaya çıkıyor. Bir havuzun başında, yazın kokusunu içine çekerek, kahve yudumlamaya hayır diyecek kimse çıkmaz galiba.

Evinizin bahçesine bir havuz yaptırmaya karar verdiğinizde; seçeceğiniz havuz oldukça önemli bir nokta. Bahçenin hem en uygun yerine yaptırmak hem de bahçenizin boyutlarına uygun bir boyutta havuz seçmeniz gerekmekte. Eğer olması gerekenden büyük ebatlarda bir havuz yaptırırsanız, bahçenizi ne yazık ki öldürebilirsiniz. Ayrıca havuzunuzu yaptıracağınız firmanın da gerçekten tecrübeli olmasına özen gösterin. yanlış ya da eksik kullanılacak bir malzeme havuzunu asla kullanamamanıza ya da kırdırıp tekrar yaptırmanıza sebep olabilir.

Havuzdan bahsetmişken, değinmeden geçemeyeceğimiz en önemli nokta ise güvenlik!!!!! Özellikle evinizde ve etrafınızda küçük çocuklar var ise sonradan vicdan azabı çekmemek için lütfen havuzlarınızın etrafına çocukların tek başlarına girişlerini engelleyecek önlemleri alınız. Son zamanlarda gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada çok fazla havuz kazasını duyarken bu önemli notayı atlamamamız gerektiğini düşünüyorum. Görsellik çok önemli bir nokta olmasına karşılık, yaşamın görsellikten daha önemli olduğunu unutmamalıyız.

Bu yazımızda sizler için mükemmel bahçe ve havuz dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Bir birinden güzel havuzlu bahçe örneklerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Havuzlu Bahçe Dekorasyonu Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir