Banyo Dekorasyon

Mor Banyo Dekorasyonu

Banyolar evlerimizde en sevdiğimiz alanlardan birisidir. Suyun saflığı ile bizi arındıran, dinlendiren, tüm stresimizi attığımız alanlardır. Fakat banyonun önemi sadece bu kadar ile kalmıyor. Bir ev dekorasyonunun kendini gösterebilmesi için en önemli alanlardan bir tanesi banyolardır. Diğer her yer sade dekore edilip banyo dekorasyonu ve mutfak dekorasyonuna özen göstererek mükemmel evler oluşturabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu denilince akla mavi, kahve rengi, beyaz ve bazen yeşil tonları akla gelen renklerdir. Fakat kırmızı, siyah, mor, sarı gibi iddialı renkler ile gerçek anlamda gösterişli banyolar oluşturabilirsiniz. Daha önceden sizler için kırmızı, siyah banyo örneklerini paylaşmıştık. Bugün de sizlere mor banyo dekorasyon örneklerini sunacağız.

Öncelikle mor rengin etkilerini hatırlayalım. Mor renk zenginliğin, şöhretin ve gücün simgesidir. Bu nedenle geçmişten bugüne sarayların, köşklerin olmazsa olmaz rengi mordur. Eğer siz zengin görüntünün baskın olmasını istiyorsanız. Banyonuzda mor ile beraber altın sarısı kullanarak, çok cüzi rakamlara ultra lüks bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sizler için farklı tarzlarda ve mor ile birlikte farklı renk kombinasyonlarının kullanılığı çok şık banyo dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Beğendiğiniz modeli aynen ya da üzerinde değişiklikler yaparak kendi banyonuza uygulatabilirsiniz.Bu bir birinden şık banyo dekorasyon örneklerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mor Banyo Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir