Salon Dekorasyonu

Yeşil Fon Perde Modelleri

Yeşil renk huzur veren bir renk olmakta, dekorasyonlarda kullanıldığında sakinlik vere, dinginlik oluşturan mekânlar oluşturabilmektedir. Fon perdelerde tüllerinizi tamamlayan en hoş aksesuarlar olmakta, yapılan doğru kombinasyonlarla istenilen tarza göre kullanılan alanlar şekil alabilmektedir.

Yeşil fon perdeler ise yatak odalarında sağlayacakları gözü yormayan, sofistike halleri ile yatak odanızı kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alana dönüştürecektir. Krem, bej gibi mobilyalarla hoş bir uyum yakalayabilir,

Oturma odalarında kullanacaksanız turuncu, kırmızı mobilyalarda zıt renkler olarak hoş uyumlar yakalayabileceğiniz seçenekler olacaktır. Pencerelerin bulunduğu mekânları sanatsal bir tabloya çeviren fon perdeleri yeşile büründüğünde kullandığınız tül sade beyaz ya da krem renklerinde olmalıdır.

İçinde çok az yeşil kullanılan tüllerde harika kombinasyonların parçaları olarak yeşil fon perdelerine uyum sağlayabilecektir.

Yeşil Fon Perde Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir