Bahçe Dekorasyonu

Yaz Bahçeleri İçin Bahçe Mobilyası Önerileri

Dünya’da ve Ülkemizde etkili olan Covid-19 ( Koronavirüs ) nedeniyle, insanlar sağlık açısından ve virüsün yayılmasını durdurmak için uzunca bi’ süre evlerinde kalmak zorunda kaldılar. 

Haziran ayının ortalarına yaklaştığımız şu günlerde, virüsün etkilerinin azalması ve sıcaklıkların yükselmesi, insanları doğal ortamlara, piknik alanlarına ve en güvenli yer olan kendi bahçelerine çıkmaya itti.

Sıcaktan bunalanlar ve bu salgın süreci sonunda bahçesini özleyenler için mobilya tasarımları derledik. Gelin birlikte bahçe mobilya tasarımları fotoğraflarımıza bakalım.

Hasır desenler bu yılda bahçelerde kendin fazlasıyla gösterecek gibi.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir