Bahçe Dekorasyonu

Sizi Güneşten Koruyacak 10 Şemsiye/Gölgelik Tasarımı

Bahçenizde yada balkonunuzda güneşin zararlı ışınları ve sıcaklıktan koruyacak, bir nebze de olsa serin tutacak şemsiyeler yada gölgelikler her zaman ihtiyaç listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Gerek güneş ışınlarından, gerektiğinde de yağmurdan etkilenmemenizi sağlayan şemsiyeler de artık modern tarza ayak uydurarak, tarz/konsept çizgisinde modellerle karşımıza çıkıyor.

Siz de bahçeniz yada balkonunuz için uygun olan ürüne, istediğiniz ölçü ve modelde üretim yapan firmalarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

 

Sizler için 10 adet şemsiye/gölgelik derlemesi yaptık.  

Retro tarzlarda şemsiyelere de ulaşmak mümkün. Bahçenize bambaşka bir renk katmak için düşünülebilir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir