Genel Dekorasyon

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Dilerseniz yatak başlığınızla, dilerseniz tablolarla, saatlerle, duvar kağıtlarıyla yatak odanızın duvarlarına kişilik kazandırabilirsiniz. Sizler ilham vermesi için dekorcenneti.com ailesi olarak yatak odası duvar dekorasyon örneklerinden derlemeler yaptık.

Hepsi bir birinden şık hepsi bir birinden farklı bu tasarımlardan her hangi birini siz de kendi odanıza uygulayabilirsiniz.

duvar dekorasyonu (1)

Bu oda da odak noktası yatak başlığı olarak kullanılmış ve diğer duvarlarda duvar kağıdı ve dekoratif aynalar bir uyum için kullanılmış.

duvar dekorasyonu (14)

 

 

duvar dekorasyonu (2)

 

Bu romantik oda da duvar pembe cibinlik ile renklendirilmiş

duvar dekorasyonu (3)

Yatağın karşısındaki duvara bir tv ünitesi ve tv monte edilmiş. Televizyonun arka paneli ise odanın geneli ile uyumlu bir renge boyanmış.

duvar dekorasyonu (5)

 

duvar dekorasyonu (7)

 

Ayrıca yatağın hemen üzerindeki duvarda Tv arkası panelle aynı renkte şerit geçilerek oda daha hareketlendirilmiş.

duvar dekorasyonu (4)

 

Rustik ahşap paneller ve siyah beyaz fotoğrafların sergilendiği farklı bir yatak arkası duvar paneli oluşturmuş.

 

 

duvar dekorasyonu (6)

 

Yatak üstü  depolama alanları odanızda dağınıklığı ortadan kaldırmanın yanı sıra duvar dekorasyonunuza pozitif katkı sağlarlar.

duvar dekorasyonu (8)

 

duvar dekorasyonu (9)

Duvar dekorasyonunda sanat tablolarının yeri büyüktür. Sizde bu oda da olduğu gibi zıt renkli tablolardan kombinasyon oluşturabilirsiniz.

duvar dekorasyonu (10)

 

 

 

 

 

duvar dekorasyonu (13)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir