Yemek Odası Dekorasyonu

30 Farklı Modern Yemek Odası Dekorasyonu

Modern ve doğal mobilyalar günümüzde çok tercih edilmekte. Örneğin, sert kenarlı fabrikasyon mobilyalar ile el işçiliği  doğal mobilyalar bir arada kullanılarak rustik modern bir dekorasyon ortaya çıkar ve estetik,  hoş ortamlar ortaya çıkartılabilir. Asya tarzı dekorasyon için minimalist dekorasyon ve rahat bir his oluşturmak için de ışık, doku, desen ve renklerden faydalanılır.

Dekorcenneti.com olarak bugün sizlere modern ve dinamik bir yemek odası dekorasyonu için dünyanın önde gelen mobilya firmalarından Almanya merkezli Musterring firmasının yemek odası modellerini sizlere sunuyoruz.

modern yemek odaları (1)

Renklerin dengeli ve uyumlu bir şekilde kullanıldığı bir yemek odası. Masa ve sandalyelerde kahve rengi tercih edilirken yerde kullanılan yeşil post odayı hareketlendirmiş.

modern yemek odaları (2)

 

modern yemek odaları (3)

 

modern yemek odaları (4)

 

modern yemek odaları (5)

 

modern yemek odaları (6)

 

modern yemek odaları (7)

 

modern yemek odaları (8)

 

modern yemek odaları (9)

 

modern yemek odaları (10)

 

Maskülen tarzda bir yemek masası ve feminen renklerin bir arada kullanıldığı mükemmel dengeli bir modern yemek odası modeli.

modern yemek odaları (11)

 

modern yemek odaları (12)

 

modern yemek odaları (13)

 

modern yemek odaları (14)

 

modern yemek odaları (15)

 

modern yemek odaları (16)

modern yemek odaları (17)Ahşap masa, ahşap bank ve krom ayaklı şık deri koltuğun mükemmel uyumu… Hem rustik hem de  çağdaş unsurlar bir arada kullanılarak; çekici, modern bir dekorasyona en kolay yoldan ulaşılabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız ile lezzetli bir yemeğin ardından, yemek masası sohbetlerinize zevkle devam edebilirsiniz.

modern yemek odaları (18)

Doğal ahşap ve modern mobilyaların uyumlu kombinasyonu, turkuaz ve yeşil ile birleşince sahil havasını yemek odasına getirmiş.

modern yemek odaları (19)

 

modern yemek odaları (20)

Z şekilli sandalye ayakları özellikle sade, durgun dekore edilen odalarda ortamı ısıtmak ve hareket katmak için tercih edilmelidir.

modern yemek odaları (21)

 

modern yemek odaları (22)

 

modern yemek odaları (23)

 

modern yemek odaları (24)

 

modern yemek odaları (25)

Sandalyeler çelik ayaklar ve sert hatlarıyla maskülen tarzda olmalarına canlı renklerle birleştirilerek sıcak ve modern bir yemek odası elde edilmiş.

modern yemek odaları (26)

 

modern yemek odaları (27)

 

modern yemek odaları (28)

 

modern yemek odaları (29)

 

modern yemek odaları (30)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir