Yemek Odası Dekorasyonu

Beyaz Yemek Odaları

Beyaz renk evin herhangi bir odası için çok yönlü kullanılabilecek bir seçimdir.Beyaz renk yemek odalarında misafir ağırlamak ya da aile bireylerinin yemek saatinde buluşması için şık ve ilginç dekor oluşturmak için eşsiz bir tercihtir.  Beyaz zemin üzerine istediğiniz renkle yemek odanızı görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

beyaz yemek odaları (1)

 

beyaz yemek odaları (2)

Ana renk olarak beyaz tercih edilen bu oda da tamamlayıcı renk olarak ise siyah tercih edilerek zıtlık oluşturulmuş. Ayrıca küçük dekorasyon objelerinde canlı renkler kullanılarak oda hareketlendirilmiş.

beyaz yemek odaları (3)

 

beyaz yemek odaları (4)

 

beyaz yemek odaları (5)

Ağırlıklı olarak beyaz renkle dekore ettiğiniz yemek odasını cesur renkler ile hareketlendirebilirsiniz.  Ayrıca odanızın kapısının hemen önünde canlı renklerde halılar kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

beyaz yemek odaları (6)

 

beyaz yemek odaları (7)

Ana renk olarak ahşap tonları kullanılırken tamamlayıcı renk olarak beyaz ton seçilerek , beyaz rengin kullanıldığı panel odak noktası haline getirilmiş

beyaz yemek odaları (8)

 

beyaz yemek odaları (9)

 

beyaz yemek odaları (10)

 

beyaz yemek odaları (11)

 

beyaz yemek odaları (12)

 

beyaz yemek odaları (13)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir