Genel Dekorasyon

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları Listesi

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları Listesi içerisinde yer alan ünlü markaları inceleyebilirsiniz. Daha şık ve daha modern yaşam alanları oluşturmak için evinizin ihtiyacı olan tüm mobilyalara bu markaların ürünlerinden ulaşabilirsiniz.

Salon, oturma odası, çocuk odası veya yemek ve yatak odası için seçiminizi istediğiniz markanın ürünlerinden yapabilirsiniz. Onlarca farklı ürün çeşitliliğine sahip olan mobilya markaları fiyat ve kalite olarak da birbirinden farklıdır.

 Stilinizi ve tarzınızı yansıtacağınız mobilya takımları için sizler de Türkiye’nin en iyi mobilya markaları listesi ve önerilerimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları

Türkiye’deki en iyi mobilya markaları ve ürünlerine dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde alışveriş yapmak istediğiniz mobilya markası olmayabilir.

Ancak artık online alışveriş imkanı sayesinde istediğiniz markanın tüm ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bellona Mobilya

Türkiye’deki en iyi mobilya markaları listesi denildiği zaman akla ilk olarak gelen firmalardan biri Bellona Mobilya markasıdır. Uzun yıllardır mobilya üretimi sektörü içerisinde yer alan Bellona Mobilya hem şık ve modern hem de kaliteli ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Her sezon yenilediği mobilya kategorileri ve ürünleri ile tüm dekorasyon stillerine hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. 1997 yılında kurulan ve ilk olarak Kayseri’de faaliyete geçe Bellona Mobilya içerisinde bütçenize uygun bir mobilya takımı bulabilirsiniz.

Enza Home

Son dönemlerin en popüler mobilya markası olarak bilinen Enza Home markası Yataş grubu içerisinde bulunan bir markadır. Konsept markalar içerisinde yer alan Enza Home özellikle müşteri memnuniyeti açısından çok yüksek puanlara sahiptir.

Köşe takımları ve kitaplık ile televizyon ünitelerinin en çok tercih edilen ürünleriiçerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Daha çok modern çizgilere yer veren mobilya tasarımlarına sahip olan Enza Home ürünleriiçerisindensizler de seçiminizi yapabilirsiniz.

Mudo Consept

1964 yılından beri faaliyette olan Mudo Conseptsadece ülkemizin değil dünyanın da en çok tercih ettiği mobilya markalarından biridir.

Dünya mobilya trenlerini yakından takip etmek için sizler de seçiminizi Mudo Consept markasından yana kullanabilirsiniz. Büyükşehirlerde bulunan mağazalarından alışveriş yapmak için firmanın online alışveriş sitesini de tercih edebilirsiniz.

Kelebek Mobilya

Türkiye’nin en iyi mobilya markaları içerisindebulunan Kelebek Mobilya firması 1935 yılında kurumuştur. İlk olarak İstanbul’da hizmet veren Kelebek Mobilya markasının hemen hemen tüm şehirlerde şubesi bulunmaktadır.

Özellikle genç odası tasarımları ile dikkat çeken mobilya markasının oturma ve salon için de modern mobilya takımları mevcuttur. Bütçenize uygun ve kaliteli bir mobilya alışverişi için seçiminizi Kelebek Mobilya markasından yana yapabilirsiniz.

Ikea

   

İsveç markası olan Ikea, dünyanı en popüler ve en çok alışveriş yapılan mobilya markalarından biridir. Özellikle günlük yaşantınızı kolaylaştıracak kompakt ürünler için kesinlikle Ikeamarkasının ürünlerine göz atmalısınız.

Ayrıca sık sık Ikea markasının online sitesi üzerinden yapılan indirimleri de takip ederek uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Sadece mobilya çeşitleri değil evinizinihtiyacı olan hemen her şeyi Ikea markasının ürünleri içerisinden bulabilirsiniz.

Mondi Mobilya

Mondi Mobilya, Türkiye’nin en iyi mobilya markaları içerisindekiöncü yerini korumaktadır. Kayseri’de 1993 yılından itibaren hizmet veren Mondi Mobilya markasının pek çok şehirde şubesi de bulunmaktadır. Özellikle koltuk takımlarının çok beğenildiğini söyleyebiliriz. Kampanyalı ürünleri de düğün sezonunda sıkça göze çarpmaktadır.

Düğün paketleri gibi çeşitli kampanyaları da takip ederek eviniz için kaliteli ve şık mobilyaları Mondi Mobilya markasından alabilirsiniz. Uygun fiyatlı Mondi Mobilya markası her yıl ürün çeşitlerini yenilemektedir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir