Ev Dekorasyon Fikirleri

Ünlü Mimar Candice Olson’ un Dekorasyon Örnekleri

Candice Olson, 1964 doğumlu Kanadalı, Amerika’da ünlü bir iç mimar. Candice Olson, hem kendi mimarlık ofisine sahip hem de Amerika’da bir dekorasyon kanalının mimarlığını yürütmekte. Televizyon programında , bizim ülkemizde Evim Şahane programında olduğu gibi, başvuran kişilerin evlerini yeniliyorlar.

Ünlü mimar Candice Olson, Eşsiz güzelliklerde, göz alıcı dekorasyonları ile herkesin gönlünü fethetmiş ve ev dekorasyon konusunda kendisine sonsuz bir güven duyuluyor.

Gerçekten Candice Olson ‘un tasarımlarını incelediğinizde, çok zarif, ince detayların dahi düşünüldüğü, hatasız mükemmel dekorasyon örnekleri ile karşılaşıyorsunuz. Biz de sizlere fikir vermesi için Cadice Olsun’un ev dekorasyon örneklerinden karışık bir resim albümü oluşturduk.

 

Ünlü Mimar Candice Olson’ un Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Biz sadece aracıyız, siz hangi ürünleri beğendiğini söylerseniz size yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir