Ev Dekorasyon Fikirleri

Swarovski Taşlı İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Lüksün ve şıklığın gerçekten sınırı yok…..

 

Evlerde duvar kağıdı uygulamaları oldukça tercih edilmesi üreticileri farklı tasarımlar üretmeye sevk etti ve duvar kağıdı modellerinde son nokta swarovski taşlı duvar kağıtları oldu.

 

Ülkemizde henüz çok fazla çeşit swarovski taşlı duvar kağıdı modelleri bulunmasa da kısa sürede, burada da çok çeşitli taşlı duvar kağıdı modellerini bulabileceğiz.

 

Ama üzülmeye gerek yok illa ki kendinden taşlı bir duvar kağıdına da sahip olmanıza gerek yok, resim galerimizde örneklerini de göreceğiniz gibi kendi duvar kağıdınıza kendiniz de taş ekleyebilirsiniz. Piyasada çok uygun fiyatlara yarı değerli ya da değersiz taşlar satılmakta. Bunlardan edinip çok kolay bir şekilde duvar kağıdınıza uygulayabilirsiniz.

 

 Swarovski Taşlı İthal Duvar Kağıdı Modelleri  Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir