Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Fikirleri

Bugün sizinle paylaşacağız evimiz, iki çocuklu bir aileye ait, ferah, modern ve minimalist bir ev. Evimizin çok büyük olmasa da az eşya kullanıldığı için gayet geniş görünüyor. Ayrıca tabandan tavana pencereler sayesinde evimiz oldukça aydınlık ferah bir atmosfere sahip.

Evimizde fonksiyonel bir açık mutfak bulunmakta. Mutfağın içerisinde iki çocuk için çalışma alanı bulunmakta. Mutfağımız açık mutfak olsa da evin en geniş bölümü olduğu için oturma alanı ile mutfak iç içe değiller. Oturma alanı da oldukça sade, sadece bir koltuk, televizyon,bir adet lambader ve iki adet dekoratif puf bulunmakta.Oturma odasına farklılık katan nokta duvarda kullanılan ahşap paneller olmuş. Evde kesinlikle en dikkat çekici alan mutfak kısmı.

Çocuk odalarına baktığımız da yine çok sade ve modern bir dekorasyon ile karşılaşıyoruz. Ayrıca oldukça düzenli bir alan. Çocuk odasından yatak odasına geçtiğimizde yine evin geneline uygun, beyaz renk ile dekore edilen minimalist ve modern bir oda ile karşılaşıyoruz.

Evimizin tek farklı alanı banyo, evin tamamı beyaz ve ahşap ile dekore edilirken, banyo da koyu gri tonlar tercih edilmiş.

Evimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ev dekorasyon fikirleri kategorisinde diğer ev dekorasyon örneklerimize de göz atabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir