Ev Dekorasyon Fikirleri

Çiçekli Duvar Kağıtları Kullanılarak Dekore Edilen Modern Ev Örneği

Bu yazımızda sizlerle çok şirin bir ev dekorasyonunu paylaşıyoruz. Biz evimizi çok beğendik, sizlerinde beğeneceğinizi tahmin ediyoruz. Dairemizin oturma odası ve yatak odasında çok şirin ve şık duvar kağıtları kullanılmış,  mutfak , banyo ve balkonda ise canlı çiçekler kullanılmış.

Bu dairemizde çok küçük olan daire örneklerimizden. Toplamda 37 metre kare, bir açık mutfak, bir yatak odası, banyo ve küçük bir balkondan oluşuyor. Evimizde sadece gerekli eşyalar bulunmakta, gereksiz ve fazladan hiç bir eşya bulunmamakta.

Evimizin temel rengi beyaz renktir. Beyaz rengi oturma alanında pembe ve yeşil ile tamamlanmış. Yine gri koltuk üzerine pembe ve yeşil yastıklar ile bütünlük sağlanmış.

Yatak odasında ise beyaz yatak ve turkuaz pembe duvar kağıdı kullanılmış. Evimiz oldukça ferah ve rahat bir atmosfere sahip.

Çiçekli Duvar Kağıtları Kullanılarak Dekore Edilen Modern Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir