Ev Tekstili

Sarev Pike Takımı Modelleri

SARAR grup bünyesinde SAREV ev tekstili ile faaliyet göstermektedir. Geniş bayii ağı ve konsept mağazaları ile yurtiçinde müşterileri ile buluşmakta ayrıca yurtdışında da üretim yapılmaktadır.

Birçok desen, model ve konseptte tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere pike takımlarına uygulanıyor. SAREV bu yönüyle öne çıkmaktadır. Üç faklı kategori ile pike takımı çıkarmıştır. Bunlar; baskılı pike takımı, nakışlı pike takımı ve düz boya pike takımlarıdır.

Baskılı pike takımlarının öne çıkan ürünü boğaz içi konseptli pike takımıdır. Bunun yanında carmela, olinda, dien, prise, vanni türleri de vardır.  Nakışlı pike takımlarının öne çıkan ürünü pruvadır. Feet, colette, patriza modelleri de bulunmaktadır. Düz boya pike takımları eva modellidir. Eflatun, sarı, beyaz, kırmızı, turuncu, turkuaz gibi renkleri bulunmaktadır.

En moda Sarev pike takımı modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sarev Pike Takımı Modelleri Resim Galerisi

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir