Genel Dekorasyon

Küçük Oda Dekorasyon Fikirleri

Farklı farklı ve ilginç tasarımlar tasarlayan mimarlar her şeyi sıradan olmak isteyenler için güzel bir fikirdir. Bu tasarılar akla gelmeyen türden olduğu sürece daha da ilgi çeker.

Bir bayan ne kadar çok düşünse de aklına gelmeyen fikirler ustaca çalışan mimarların aklına gelmektedir. son derece işe yarayan kullanışlı bir o kadar da modern fikirlere sahiplerdir. İşlerinin ehli olması da avantajlarını arttırmaktadırlar. Mimarlara göre küçük bir odada yapılacak onca şey var iken bir bayana göre bu fikirler daha kısıtlıdır. Küçük bir odayı baştan aşağı değiştirerek yeni bir oda yapmak sadece günlerini alır. Örneğin kiler olarak  kullanılacak odanız var ise mimarlar az yer kaplayacak şekilde hem gömme dolaplar hem oturulabilecek puflar hem de yatılabilecek baza haline getirilebilirler. Oda içerisinde o kadar çok oynama yaparlar ki ağzınız açık değişime şahit olursunuz. Değişikliklerin yanı sıra kullanışlı olması da onlar için çok önemlidir.

Dekorasyon işleri için kendiniz bir mimar eşliğinde değişime karar vermeniz vereceğiniz en doğru karar olacaktır.

Küçük Oda Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir