Ev Dekorasyon Fikirleri

Sade ve Modern Dekore Edilen Daire Örneği

Modern ve sade dekorasyonlu evler her zaman sakinleştirici his verirler. Sade bir ev oluşturmanın da püf noktası ise soft renkler kullanmaktır.

Örneğin, bu yemek odasında kahverengi-siyah ağır mobilya kullanılırken  duvarlar renklerinde ve ışıklandırmalarda soft  renkler kullanılmış

Bu evimizde ki gibi parlak dolap kapakları, etkili ışıklandırma ve tek bir alanda kullanacağınız derinlik hissi ile renkleri tek düzelikten kurtarabilirsiniz.

Evimizde yatak odasında duvar ve raflarda çikolata kahve kullanırken yatak ve diğer eşyalarda nötr renkler tercih edilerek ortam yumuşatılmış

Diğer yemek odasının genelinde soft renkler kullanırken duvar şeritlerinde ve sarkıt lambada kullanılan koyu renk ile genel uyum yakalanmış. Her yerde olduğu gibi bu alanda da ince düzenlemeler bulunmakta, örneğin duvarda kullanılan sticker çok ince çizgilere sahip ve dikkat çekmiyor.

Modern ve sade bir alan dekore ederken tablolarınız da çok önemli etkiye sahipler. Tablolar odanıza dramatik bir görüntü katmalılar. Bunun içinde soft renklerde ve resmin genelinde bir yada iki rengin ağırlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Sade ve Modern Dekore Edilen Daire Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba ; Öncelikler yatak odaları çok güzel benim seçtiğim model Guetta firmasında var beyaz parlak ve pudra pembesi çalışılmış paramı biriktirmeye başlasam iyi olacak :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir