Ev Dekorasyon Fikirleri

Merdiven Dekorasyon Örnekleri

Dubleks gibi çok katlı evlerin ortak problemi merdivenlerin göz ardı edilerek, yalın haliyle bırakılmalarıdır. Halbuki ev içi merdivenler daha önce de bahsettiğimiz gibi çok katlı evlerin odak noktasıdır ve bu nedenle daha çok ilgiyi hak eden alanlardır.

Aslında merdiven dekorasyonu çok zevkli bir uğraştır. Elinizde öyle bir malzeme vardır ki bakılan her farklı açıdan farklı bir güzel görsel ortaya çıkarabilirsiniz.

Merdivenlerinizi dekore ederken merdiven büyüklüğünüz size nasıl bir uygulama yapacağınız konusunda ip uçları verir. Örneğin merdivenlerde duvarlar yok ise tavandan güzel bir avize ya da uygun bir heykel sarkıtabilirsiniz. Dar duvarlı merdivenlerde şekilli resim çerçeveleri kullanabilirsiniz ya da farklı boyutlarda aynı model çerçevelerden bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Neler yapabileceğinizi gözünüzde daha iyi canlandırmanız için farklı dekorasyon uygulanmış merdiven örnekleri bir araya getirdik. Resim galerimizi inceleyerek sizin merdiveninize en uygun dekorasyon fikirlerini elde edebilirsiniz.

Merdiven Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir