Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev İçi Merdiven Modelleri

Dubleks evde oturuyorsanız, ev dekorasyonunuzda en önemli noktalardan biri ev içi merdivenlerinizdir. Dubleks evlerde odak noktası genellikle merdivenlerdir. Misafirleriniz evinize ilk girdiğinde görecekleri nokta merdiveniniz olduğu için evinizin genel dekorasyonun hakkında da ilk ilk izlenimi merdiveniz verecektir.Bu nedenle merdivenler dekorasyonda sandığınızdan daha da önemliler.

Merdiven seçerken dikkat etmeniz çok fazla nokta bulunmakta  ve bunların başında güvenlik ilk sırada yer almaktadır özellikle evinizde küçük çocuğunuz var ise merdiven seçerken daha da dikkatli olmalı korkuluk aralıklarının sık olmasına merdivenlerin güvenli iniş sağlayıp sağlamadığına dikkat etmelisiniz.

Merdiven seçiminde bir diğer önemli nokta evinizin genel dekorasyonuna uyumlu olması. Klasik tarzda bir dekorasyon benimsemişseniz klasik bir merdiven, modern tarzda dekore edilmiş bir eve sahipseniz de modern bir merdiven tercih etmelisiniz.

Ayrıca evin kullanım alanını azaltmaması hatta bazı alanları kullanılmaz hale getirmemesi için merdivenlerin boyutları ve konumlandırıldığı yerler çok önemlidir.

Ev İçi Merdiven Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir