Ev Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo Daire Dekorasyon Örneği

Daire büyüklüğü önemli etken olsa da, küçük güzel dekore evler büyük fakat kötü tasarımlı evlerden çok daha iyi ve şık görünür. Özellikle bekar ve çocuksuz aileler tarafından stüdyo daireler günümüzde çokça tercih edilmekte. Fakat stüdyo daire sahiplerinin çoğu dekorasyon konusunda ciddi sıkıntılar yaşamakta ve neyi nereye nasıl koyması gerektiğine karar verememekte. Dekorcenneti.com ailesi olarak bizde sizlere fikir vermesi için zevkle dekore edilmiş bir stüdyo daire modeli paylaşıyoruz

Dairemiz toplam 58.5 metre kare yani ne küçük ne büyük bir daire.Dairemiz tamamen açık daire olarak planlanmış ve girişte hemen açık bir mutfak bulunmakta, ortada oturma alanı ve yatak odası.

Dairenin her noktasında ilginç tasarımlar kullanılmış ve sıra dışı modern bir daire ortaya çıkmış

Giyinme odası ve banyo aynı alanda konumlandırılmış fakat görsel olarak banyo ve giyinme odasının sınırlarını belirlemek için ışıklardan yararlanılmış. İç dekorasyon ise genel tarz olarak basit, modern ve rahat bir çizgi takip edilmiş. Genel olarak soft renkler tercih edilirken, küçük ayrıntılarda canlı renkler kullanılmış.

 Stüdyo Daire Dekorasyon Örneği  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir