Salon Dekorasyonu

Özel Tasarım Salon Dekorasyonu

Modern dünyanın getirisi kişiselleştirilmiş tasarımlar, size her yerde sadece size ait olan ve sizi yansıtan ürünler kullanmak imkanı veriyor. Özel tasarım salon dekorasyonunda bile size ait ve kimsede olmayan bir koltuk kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kimsenin kullanmaya cesaret edemeyeceği bir perde modeli ya da  koltuk takımı da kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda evinizin sadece bir bölümünü seçmek ve onu dekore etmek zorunda kalsaydınız ya yatak odasını ya da salonu seçerdiniz değil mi? Salon, evimizin temsilcisi tüm sevdiklerimiz ile bolca zaman geçirdiğimiz yerdir. Aynı şekilde yatak odası da kendimizle vakit geçirdiğimiz, uzun bir günün ardından dış dünyadan kopup dinlendiğimiz yerdir.

Modern salon tasarımlarında özel dekorasyon

Klasik salon takımlarındaki berjerleri unutun. Kolları kalın, hantal, ağır yerinden bile oynatması imkansız, temizlemesi zor berjerleri kaldırıyoruz. Artık hayatımızda modern teknolojinin imkanlarından tümüyle faydalanan şık, minimalist, kibar ve kullanışlı berjerler var. Sizin en sevdiğiniz renk civciv sarısı mı o zaman siza civciv sarısı olanı verelim, sizin en sevdiğiniz renk kiremit rengi mi o zaman onu verelim. Siz çok televizyon izliyorsunuz ayaklarınızı mı uzatmanız lazım, size uzayabilen modeli verelim o zaman. Peki siz çok mu kitap okursunuz, üzerinde okuma lambası olan modelinden o zaman. Kısacası özel tasarım dendiğinde işin rengi değişiyor, tasarımların içine kişisel özellikler giriyor. Tamamen kişiye özel olmasının dışında özel koleksiyonlar, özel üretim gibi ürünler de karşımıza çıkar.

Özel tasarım salon dekorasyon örnekleri

Aklınıza gelebilecek tüm renkleri bir arada kullanın, içerisine istediğiniz kadar çiçek böcek koyun, sonra da hepsini pastel bir filtre ile filtreleyin. Modern özel tasarım dekorasyon modellerini en iyi bu şekilde özetleyebiliriz heralde. En canlı renklerin soluk tonlarını, en aykırı çiçeklerin değişik renklerini bir arada gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel tasarım dekorasyon örneklerini galerimizde görebilirsiniz. Sizin için dünyanın çok farklı yerlerinden tasarımlar seçtik. Salon avizeleri nasıl olmalıdır yazımızdan size salon dekorasyonu hakkında ilginç bilgiler çıkacaktır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir