Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma Odası İçin Renkli Koltuk Seçimi ve Harika Örnekler

Oturma odası dekorasyonunda renkli koltuk modelleri kullanımın harika örnekleri ile karşınızdayız. İnsanlar oturma odası mobilyaları üzerinde çok fazla zaman harcıyor. Sadece oturmak veya uzanmak değil, çalışmak, yemek yemek, uyuklamak ve sevdiklerinize rahatlamak için en sık kullandığımız alanlar hiç kuşkusuz oturma odası koltuklarıdır. Bu nedenle mobilyaların yeterince konforlu ve dayanıklı olmasını tavsiye ediyoruz. Renkli Koltuk modellerinin hem konfor hem de şıklık ile bir araya getirdiğimiz yazımızı sonuna kadar okuyup muhteşem oturma odası dekorasyonu fikirlerine sahip olabilirsiniz.

1- Zıt Renkler ile Oturma Odası Dekorasyonunda Koltuk Modelleri

Görsele bakınca bile içinizi kıpır kıpır yapacak dekorasyon örneğidir. Renkli koltuk modeli renkli oturma odası dekorasyonu ile birbirini tamamlamıştır. Bütün parçaların zıt olması bir bütünlük oluşturarak marjinal oturma odası dekorasyonunu oluşturmuştur.

Renkli kumaş ile kaplanmış koltuk modelidir. Yine zıt renklerin bir araya getirildiğini görmekteyiz. Halıda açık ve sade tonların tercih edilmesi oturma odası dekorasyonu için harika bir seçim olmuştur.

 

Nostaljik esintiler taşıyan renkli koltuk modelleridir. Koltuklarda mat duruş ile sağlanan nostaljik hava oturma odası dekorasyonunda adate dönem etkileri yaratmıştır.

2- Tek Renk Koltuk Modelleri ile Oturma Odası Dekorasyonu

Pembe koltuk örneğidir. Pembe koltuklar ile kendinizi adeta bir peri masalının içinde hissedebilirsiniz. Gri ile yakalanan uyum sizlere rahatlatıcı ve huzur veren bir oturma odası dekorasyonu sunacaktır.

Yine pembe ve gri uyumunun yakalandığı bir oturma odası dekorasyonu örneğidir. Spor şıklığı ile büyüleyen koltuklar aynı tonlarda kullanılan koltuk yastıkları ile hareketlendirilmiştir. Perde ve halılarda aynı tonların tercih edilmesi ortama yumuşak ve naif bir hava katmıştır.

Diğer Oturma Odası Dekorasyonunda Renkli Koltuk Modellerini İncelemeye Ne Dersiniz?

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir