Mutfak Dekorasyonu

Modern Pembe Mutfak Dekorasyonu

 

Bayanların en sevdiği renklerin başlarında gelen pembe renk ev dekorasyonunda çok tercih edilmez. Bunun nedeni genellikle dekorasyonda pembe rengin çok hoş durmayacağı fikri, feminen etki yaratabileceği ve asıl nedenler alışkanlıkları değiştirmenin zorluğu.

Ama bu mutfağımızı gözden geçirdiğinizde pembe renginin, doğru renklerle kombinasyonu sağlanınca, ortamı ne kadar değiştirdiği, şık dokunuşlar oluşturduğunu görecekseniz.

Aslında ilk bakıldığında çok sade olan ve renklerle hareketlendirilen bu mutfak, detaylara girildikçe her alanın ayrı ayrı düşünüldüğünü ve mükemmel bir dekorasyon planının yapıldığını görüyoruz. Örneğin pembe ve beyaz renklerde, bayrak şeklindeki duvar kağıdı, duvara farklı bir hava vermiş.

Görüldüğü üzere pembe renk sadece kız çocuk odalarında ya da bayanların odalarında kullanılması gereken bir renk değil. Doğru renklerle bir arada ve doğru dozda kullanıldığında harikalar yaratıyor.

Pembe Renkli Mutfak Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir