Genel Dekorasyon

Modern Ofisler İçin Çalışma Masaları

 

Günümüzde ofislerde de  en çok  modern dekorasyon tercih ediliyor.

Ofis masaları söz konusu olunca da ister klasik dekorasyon olsun ister modern dekorasyon, önemli olan çalışma masalarının fonksiyonelliği. Çalışma esnasında kişiler gerekli olan her şeyi yanında bulundurmak ister. Bu nedenle ofis dekorasyonu yapılırken çalışan kişinin yapacağı iş ön planda tutularak, ihtiyaçları karşılayan, fonksiyonel mobilyalar tercih edilmelidir.

Dekorcenneti.com olarak sizler için hem fonksiyonel hem şık ünlü tasarımcı Herman Miller’ ın modern ofis mobilyalarını derledik.

ofis dekorasyonu (1)

 

ofis dekorasyonu (2)

Bu mobilyalar da her şey ince ince düşünülmüş. Tüm parçalar hem ayakta hem de oturarak kullanılabilmek için yüksekliği ayarlanabilir olarak tasarlanmış . 

ofis dekorasyonu (3)

Çalışma masaları, çalışanların kolay hareket edebilmelerine olanak sağlayacak şekilde düşünülmüş

ofis dekorasyonu (4)

 

ofis dekorasyonu (18)

 

 

ofis dekorasyonu (6)

Bu üründe yine hem ayakta hem oturarak çalışmaya olanak sağlayan modern tasarımlı ürünler bulunuyor

ofis dekorasyonu (5)

 

 

ofis dekorasyonu (7)

‘Alfa’ masa bugünün on-the-go çalışma stilleri için mükemmel bir yüksek fikirli ergonomik tasarıma sahiptir. Tamamen ayarlanabilir yükseklik mekanizması ile, modern ofis için mükemmel bir çözüm sunuyor. 

ofis dekorasyonu (8)

 

 

ofis dekorasyonu (9)

 

ofis dekorasyonu (13)

 

ofis dekorasyonu (11)

 

 

ofis dekorasyonu (13)

 

Resimde görüldüğü gibi , Alfa masa çalışma alanı ve çevresinde alan açar ve oturarak çalışma ve ayakta çalışmak için karşılıklı olanak sağlar.

ofis dekorasyonu (12)

 

 

ofis dekorasyonu (14)

Bu çalışma masası iki kişilik olarak tasarlanmıştır. iki masa arasında bir boşluk ile ayrılmış iki ahşap çalışma yüzeyli, dört ayaklı çerçeve sunmaktadır. Ara bölümü gizlilik için kapatılabilir veya gösterildiği gibi açık tutulabilir. 

ofis dekorasyonu (15)

 

ofis dekorasyonu (16)

 

Bu masalarda da yükseklik ayarlama mekanizması bulunmaktadır.

ofis dekorasyonu (17)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir