Mutfak Dekorasyonu

Küçük Mutfaklar İçin Masa Modelleri

Mutfak evlerin en önemli alanlarındandır. Her zaman temiz ve düzenli olmalıdır. Bu yüzden mutfak dekorasyonu yapılırken her şeyden önce, mutfağı darmadağın hissetmemeniz gerekir. Havadar ve ferah olması gerekir. Özellikle küçük mutfaklar bu açıdan zor olabilmektedir.

Ama üzülmeyin farklı tasarımlar ile küçük mutfağınızda, masanıza yer açabilirsiniz

 

mutfak masaları (1)

Ada mutfağın uzantısı olan çekme masa modeli

Küçük bir mutfağa sahip olduğunuzda  pratik düşünmek ve dikkatli bir şekilde mobilya seçmek gerekir.Ada mutfak çok büyük olmamalıdır. Yeterli alan yok ise, ada mutfak tercih etmemelisiniz. Bunun yerine duvara monteli küçük bir masa tercih edebilirsiniz.

mutfak masaları (2)

Çekmece şeklinde mutfak masası modeli

Çekmece mutfak masaları çeşitli nedenlerle küçük mutfaklar için mükemmeldir. Onlar sadece gerektiğinde ortaya çıkarlar, diğer zamanlarda çekmece içinde gizlidirlerAyrıca, çok fonksiyonlu ister bir kahvaltı masası,ister hazırlık masası ya da yemek masası olarak kullanılabilir. 

mutfak masaları (3)

Yine bir ada mutfak uzantısı çekme masa örneği daha

mutfak masaları (4)

Çekmece masa ve çekmece koltuklar

Ortalıkta sandalye olmasını istemiyorsanız böyle bir modele sahip olmalısınız.

mutfak masaları (5)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir