Ev Dekorasyon Fikirleri

Eviniz Parlasın

Evinizin herhangi bir köşesinde bir parlaklık , herhangi parlak bir nokta. Evinizin ister her odasında isterseniz her hangi bir noktasında mutlaka bir ışıltı olsun. Işıltılı alanlar oluşturmak için önerilerimizden fikir alabilirsiniz.

dekoratif objeler (1)Silikon tabancası ile dolap kulplarınıza taşlar yapıştırabilirsiniz . Hatta havlu raflarında da taşlar etkileyici olurlar ya da oturma odasındaki abajurunuzun çevrelerine de ekleyebilirsiniz. Kısacası istediğiniz her şeye taşlar ekleyebilirsiniz.

dekoratif objeler (2)

Banyo ve mutfağınızın zemin ya da duvarlarında parlak fayanslar kullanabilirsiniz . Bu uygulama oldukça cesur bir harekettir ama evinize farklı bir stil ve enerji katacaktır. 

dekoratif objeler (3)

Kanepelerinizin üzerine parlak, metalik kırlentler ekleyerek daha sofistike bir tasarım elde edebilirsiniz. Bu küçük dokunuş, eğlenceli odalar oluşturacaktır.

dekoratif objeler (4)

Avizelerle ışıltı elde etmenin en kolay yoludur.

dekoratif objeler (5)

 

Metalik abajur ayakları şık ve parlak bir görsellik oluşturmanın etkili yollarından biridir.

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir